Trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny, ale także autor książek i dziennikarz. Związany również ze szkolnictwem – przez 9 lat był nauczycielem i wychowawcą, przez 6 lat opiekunem studiów.
Psycholożka i psychoterapeutka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników.
Autor, doradca w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i domowym.
Specjalista w temacie kompetencji psychospołecznych nauczycieli, pracy z dziećmi ze SPE oraz profilaktyki w działaniach szkolnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach integracyjnych różnego poziomu.
Psycholog społeczny. Zajmuje się zjawiskiem mimikry, nierealistycznym optymizmem
oraz tzw. medycznym fake-newsem. Pasjonuje się psychologią miłości. Publikuje w naukowych czasopismach zachodnich i krajowych.
Ekspert rozwoju osobistego, komunikacji, negocjacji. Specjalizuje się w temacie m.in. neurodydaktyki, motywacji czy przemocy rówieśniczej. Od lat wspiera rodziców oraz nauczycieli w konsultacjach indywidualnych oraz warsztatach psychoedukacyjnych.
Doradca, trener, szkoleniowiec od wielu lat związany z branżą edukacyjną. Doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych firmach, wykładał na licznych konferencjach branżowych, uniwersytetach oraz szkolił w setkach placówek edukacyjnych.
Zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji.
Pedagog, psychoterapeuta, psychotraumatolog, interwent kryzysowy oraz nauczyciel. Pracuje m.in. w punkcie interwencji kryzysowej i ośrodku opieki psychologiczno-psychoterapeutycznej.
Specjalista w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT w szczególności dzienników elektronicznych i mechanizmów do organizacji pracy szkoły. Przeprowadził kilkaset wdrożeń e-Dziennika. Inicjator wielu rozwiązań wykorzystanych w systemie Librus.
Nauczyciel dyplomowany z 24-letnim stażem, na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej. Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiej Konferencji Edukacyjnej dla uczniów „Noc Systemożerców” oraz Powiatowego Konkursu Wiedzy Informatycznej „Informatyka dla każdego Europejczyka”. Certyfikowany trener i wdrożeniowiec rozwiązania LIBRUS Synergia.
Nauczyciel i trener kompetencji kluczowych.
Aktywnie pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc równocześnie szkolenia dla rad pedagogicznych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TiK), nowoczesnych technologii oraz wykorzystania AI w procesie nauczania.
Socjolożka i politolożka. Kierowniczka Katedry Studiów Politycznych w Instytucie Studiów Międzynarodowych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH. Pełnomocniczka Rektora SGH ds. współpracy z Unią Europejską.
Nauczyciel matematyki. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki. Autor bloga Edukacjajutra.com i poradnika dla nauczycieli „Sztuczna Inteligencja w edukacji". Ekspert Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych.
Profesor nauk ekonomicznych, profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska. W przeszłości szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu.
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Roku Edukacji Ekonomicznej, Prezes Fundacji Warszawski instytut Bankowości, od ponad 10 lat związany z projektami edukacyjnymi sektora bankowego, współtwórca struktur Wydawnictwa Centrum Procesów Bankowych i Informacji.
Architekt krajobrazu. Od ponad 10 lat tworzy projekty, które kładą szczególny nacisk na relację człowieka z otoczeniem. Specjalizuje się w szczegółowym badaniu potrzeb klientów, które przekłada się na precyzyjny dobór rozwiązań projektowych.
Były dziennikarz samorządowo-gospodarczy, aktywista społeczny i entuzjasta nowinek z branży edukacyjnej. W Librusie wdraża Synergię i inne systemy IT. Entuzjasta projektu indywidualni.pl, który jego zdaniem stanowi przyszłość nowoczesnej i skutecznej szkoły.
Radca prawny specjalizująca się w prawie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej. Od 16 lat czynnie uczestniczy w procesach likwidacji szkód. Entuzjastka prostych rozwiązań dla ubezpieczonych oraz poszerzania świadomości prawnej na temat ryzyka związanego z wykonywaną pracą.
Ekspert z 24-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. W InterRisk sprawuje pieczę nad portfelem ubezpieczeń majątkowych dla klientów indywidualnych. Dzięki wiedzy zdobytej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego do zadań pochodzi z reporterską pasją.
Ekspert w zakresie doboru rozwiązań sprzętowych oraz programowych w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i ochrony antywirusowej. Współpracuje z globalnymi markami wspierając rozwiązania szyte na miarę w oparciu o konkretne potrzeby oraz prowadząc szkolenia i konsultacje z zakresu bezpieczeństwa IT.
Specjalistka w zakresie projektowania w oparciu o wiedzę neuronaukową (neuroscience-informed design). Lekarka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Współzałożycielka IMPRONTA, firmy konsultingowo-badawczej w zakresie projektowania pod zdrowie i dobrostan, specjalizującej się w badaniach oraz zastosowaniu wiedzy neuronaukowej w architekturze.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży wyposażenia powierzchni biurowych. W firmie Mikomax Smart Office jest odpowiedzialny za realizację strategii i rozwój sprzedaży krajowej. Jako Dyrektor sprzedaży krajowej odpowiada za realizację strategicznych projektów na terenie Polski.
Pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny, mediator, coach i trener rozwoju osobistego. Zawodowo pełni funkcję kanclerza uczelni wyższej, pracuje również jako nauczyciel akademicki. Współtworzy warsztaty rozwojowe dla kobiet – Kobiecym Sercem Ponad Horyzont.
Ekspert rozwiązań edukacyjnych i koordynator projektu eduStacje® 2020. Prowadzi szkolenia i warsztaty edukacyjne dla nauczycieli. Zależy mu na wszechstronnym rozwoju uczniów, kształtowaniu ich szerokich kompetencji oraz dążeniu do poprawy efektów kształcenia.
Absolwent wydziału Matematyczno-Fizyczno-Technicznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Od 22 lat pracuje jako nauczyciel matematyki. Uczestnik międzynarodowego projektu „Wirtualna Przestrzeń Współpracy do Nauczania Przedmiotów Ścisłych”.
Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pasjonat nowych technologii i wykorzystania ich w codziennej pracy. Do jego zainteresowań należy również oprogramowanie. Prelegent Portu Łukasiewicz w ramach projektu „Kompetencje przyszłości kluczem do rozwoju technologicznego Polski”.
Dyrektor zarządzający oraz pomysłodawca i twórca pierwszych w Polsce rozwiązań online do optymalizacji procesu zarządzania zamówieniami i rozliczeniami za posiłki w placówkach oświatowych.
Dyrektor sprzedaży, który z pasją pomaga klientom w identyfikacji i implementacji najlepszych rozwiązań informatycznych. Jego kariera nabrała tempa w firmie Curulis, w której odegrał kluczową rolę w sprzedaży i wdrażaniu systemów finansowych, które znacząco usprawniły pracę wielu skarbników w JST.
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Matematyki oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach Wydziału Zarządzania z zakresu Technologii Informacyjnej i Informatyki w Szkole. Od 2020 roku jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie i realizację strategii STEAM.
Absolwent Politechniki Łódzkiej Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Uczestnik wielu szkoleń i seminariów z zarządzania organizacjami, zarządzania procesowego, zarządzania strategicznego i obszaru finansowego oraz wdrażania zaawansowanych rozwiązań technologicznych.
Pedagożka, edukatorka multimedialna, trenerka jogi dla dzieci, od 17 lat prowadzi niepubliczne przedszkole. Pracuje z dziećmi wdrażając treści multimedialne do programu nauczania, szkoli nauczycieli z zakresu wykorzystania multimediów w nauczaniu. Autorka treści programowych.
Z wykształcenia socjolog, menedżer kultury i projektant usług, doradca i trener, zajmuje się wdrażaniem rozwiązań edukacyjnych Apple w szkołach. Od wielu lat prowadzi warsztaty dla uczniów, nauczycieli i dyrekcji szkół, wspierając ich w zastosowaniu technologii w procesie dydaktycznym.
Z wykształcenia architektka i projektantka przestrzeni. Obecnie zajmuje się projektowaniem doświadczeń edukacyjnych z wykorzystaniem nowych technologii w Fundacji Edukacja dla rozwoju Eduko. Jest STEAM Masterką i uczy pracy w tym modelu innych nauczycieli i edukatorów.
Dyrektor Strategiczny Rynku Administracja w Wolters Kluwer Polska. Od ponad 20 lat związana z branżą IT. Pełniąc różne funkcje i role projektowe zdobyła duże doświadczenie w obszarze wdrożeń systemów informatycznych, analizy procesów, zarządzania projektami oraz rozwoju nowych produktów.
Product manager Oświata, Wolters Kluwer Polska.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studiów Podyplomowych Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
Lead Technology Product Manager w Wolters Kluwer Polska.
Absolwentka studiów w Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Odpowiedzialna za systemy Progman iPrzedszkole i Progman iOpłaty. Utrzymuje codzienny kontakt z klientami programów szkolno-przedszkolnych, polegający na merytorycznym oraz technicznym wsparciu ich pracy.
Radca prawny. Zajmuje się zamówieniami publicznymi i organizacją zakupów w jednostkach publicznych od blisko 20 lat. Jako szkoleniowiec przeprowadził ponad 100 szkoleń z zakresu prawa zamówień publicznych.
Prawnik z powołania. Od 11 lat związany z branżą ubezpieczeniową. W InterRisk zarządza pracą Zespołu Obsługi Spraw Sądowych oraz rozwija linię w zakresie ubezpieczeń, których zadaniem jest zapewnienie ochrony prawnej w naszym codziennym życiu.
Product Manager w firmie Mentor. Opiekun produktów interaktywnych. Aktywnie uczestniczy w procesach związanych z wprowadzeniem i rozwojem produktów na rynku krajowym i zagranicznym. Prelegent i prezenter portfolio firmy na konferencjach i wydarzeniach branżowych. Prywatnie pasjonat motoryzacji.
Doradca Handlowy w firmie Mentor. Od 16 lat pasjonat i specjalista od nowych technologii dla edukacji. „Wasze potrzeby są naszą inspiracją” to motto, które stara się realizować każdego dnia. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a każda, która pretenduje do tej rangi jest wyzwaniem.
Ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od ponad pięciu lat wspiera sektor samorządowo-oświatowy. Przeprowadziła ponad 15 tysięcy spotkań z kluczowymi pracownikami Urzędów i Szkół. Ekspert aplikacji zamów posiłek
Jeden z prekursorów polskiej e-edukacji, specjalizacja zarządzanie wiedzą, e-learning, Design Thinking. Autorka ponad stu publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu publikacji popularno – naukowych z zakresu e-edukacji. Prekursorka STEAM w Polsce.
Trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny, ale także autor książek i dziennikarz. Napisał kilkaset tekstów z zakresu biznesu (m.in. dla czasopism: „Polityka”, „Newsweek”, „Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza”, „Puls Biznesu”) oraz dwa książkowe bestsellery „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych” i „Manipulacja Odczarowana”. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, posiada członkostwo w ICF oraz International Federation of Journalists.
Od ponad 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Swoim doświadczeniem dzieli się także, jako właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT oraz prowadząc gościnnie zajęcia z PR i HR na kilku uniwersytetach. Związany również ze szkolnictwem – przez 9 lat był nauczycielem i wychowawcą, przez 6 lat opiekunem studiów.
Może pochwalić się tytułem Osobowość Roku 2015 miesięcznika „Osobowości i Sukcesy” oraz nagrodami: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR.
Psycholożka i psychoterapeutka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu.
Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa).
Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. ,,Chcę być kochana tak, jak chcę”, ,,Być kobietą i nie zwariować”, ,,Bajki rozebrane”, ,,Nie bój się życia”, ,,Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”, ,,Kup kochance męża kwiaty”, ,,Mam faceta i mam… problem”. Śpiewa własne piosenki, pisze wiersze oraz limeryki.
Autor, doradca w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Honorowy członek założyciel Trend House Warsaw przy Cambridge Innovation Center. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.
Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: „Zaufarium”, „Biznes czyli sztuka budowania relacji”, „Życiologia”, „Głaskologia” oraz „Wy Wszyscy Moi Ja”. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.
Wypowiadał się także goszcząc na łamach takich magazynów jak „Forbes", „Duży Forma”, „Logo", „Playboy” oraz gazet: „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, czy „Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje także interpretacji oraz analiz na antenach stacji telewizyjnych i radiowych.
Specjalista w temacie kompetencji psychospołecznych nauczycieli, pracy z dziećmi ze SPE oraz profilaktyki w działaniach szkolnych. Nauczyciel dyplomowany, polonista i teolog, edukator, coach, laureat wielu nagród, odznaczona medalem KEN. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach integracyjnych różnego poziomu. Porusza również temat wsparcia emocjonalnego dzieci i dorosłych oraz zagadnienia związane z obecnością rodziców w szkole.
Psycholog społeczny. W pracy naukowej zajmuje się zjawiskiem mimikry (czyli naśladownictwa zachowań, gestów i mowy ludzi), nierealistycznym optymizmem (wrażeniem, że ktoś jest mniej narażony na zagrożenie niż wszyscy inni wokół, książka „Social Biases During Covid–19”, wyd. Springer Nature) oraz tzw. medycznym fake-newsem (uleganiem nieprawdziwym informacjom „medycznym”). Pasjonuje się psychologią miłości.
Jest autorem m.in. książki pt.: „Efekt kameleona. Psychologia naśladownictwa” (2016, wyd. Scholar), w której skupił się na analizie naśladownictwa i zysków oraz strat, jakie niesie to zjawisko. Publikuje w naukowych czasopismach zachodnich i krajowych. Wiele uwagi przywiązuje również do publikacji popularnonaukowych (których napisał kilkadziesiąt, m.in. dla Tygodnika Polityka, Newsweeka i Gazety Wyborczej).
Stypendysta tygodnika Polityka, członek rady naukowej Festiwalu Nauki.
Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia dyplomowe z zakresu psychologii społecznej i psychologii miłości. Jest kierownikiem Katedry Psychologii Społecznej.
Ekspert rozwoju osobistego, komunikacji, negocjacji. Specjalizuje się w temacie m.in. neurodydaktyki, motywacji czy przemocy rówieśniczej. Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Family lab Polska, dyplomowany coach SWPS, doradca rodzinny. W swojej pracy zajmuje się także tematyką mediacji szkolnych, procesów grupowych, zarządzania zmianą w organizacji i zarządzania zespołem.
Od lat wspiera rodziców oraz nauczycieli w konsultacjach indywidualnych oraz warsztatach psychoedukacyjnych. Swoją pracę opiera na filozofii Jespera Juula, założeniach Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia Bez Przemocy oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Najchętniej spotyka się z rodzicami nastolatków oraz samymi nastolatkami, towarzysząc im w trudnej dla nich codzienności.
Doradca, trener, szkoleniowiec od wielu lat związany z branżą edukacyjną. Doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych firmach, wykładał na licznych konferencjach branżowych, uniwersytetach oraz szkolił w setkach placówek edukacyjnych. Od ponad 11 lat związany z Librusem. Codziennie doradza szkołom jaka ścieżkę wybrać w drodze do zmian i nowoczesności, aktywnie prowadząc proces wdrożeniowo-szkoleniowy i consultingowy.
Może pochwalić się bardzo dużą liczbą zadowolonych szkół, w których od podstaw wprowadzał elektroniczną dokumentację przebiegu nauczania (tzw. dzienniki elektroniczne), pomysły na sprawna pracę dydaktyczno-multimedialną (m.in. e-Tablice, platformy e-learningowe), projekty wspierające w procesie indywidualizacji nauczania – indywidualni.pl, moduły do nadzoru pedagogicznego, układania planu lekcji, obsługi sekretariatu szkolnego, biblioteki i inne nowoczesne systemy. Osobiście fan wszelkich rozwiązań ułatwiających zarówno pracę, naukę, jak i życie codzienne. W wolnych chwilach fan sportów motorowych.
Zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji. Nauczyciel-konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Absolwentka biologii na Uniwersytecie Gdańskim, studiów podyplomowych: Pomiar dydaktyczny i egzaminowanie, Zarządzanie Projektami Europejskimi, z zakresu coachingu, jak również kursu kwalifikacyjnego z zakresu organizacji i zarządzania oświatą oraz kursu kwalifikacyjnego przygotowującego do sprawowania nadzoru pedagogicznego.
Edukator w programach ogólnopolskich, wykładowca na studiach podyplomowych i kursach kwalifikacyjnych. Autorka ponad 30 programów grantowych dla dyrektorów i nauczycieli oraz materiałów edukacyjnych. Za swoją pracę nagrodzona Medalem KEN, nagrodą Ministra Edukacji Narodowej I stopnia, a także wielokrotnie nagrodą Kuratora Oświaty.
Pedagog, psychoterapeuta, psychotraumatolog, interwent kryzysowy oraz nauczyciel. Ukończył studia podyplomowe m.in. z psychologii motywacji na Uniwersytecie SWPS i psychotraumatologii na Uniwersytetecie Gdański) oraz odbył kilkaset godzin szkoleń w zakresie wsparcia i terapii. Absolwent amerykańskiego programu szkoleniowego ICISF w modelu indywidualnej i grupowej interwencji kryzysowej CISM, zalecanego przez ONZ. Szkolił się także na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Utrechcie i Harvarda.
Pracuje m.in. w punkcie interwencji kryzysowej i ośrodku opieki psychologiczno-psychoterapeutycznej. Prowadzi psychoterapię głównie metodą koherencji, opartą na nurtach konstruktywistycznych, pod superwizją dra Michała Jasińskiego, licencjonowanego nauczyciela Coherence Psychology Institute. Uczy w szkole podstawowej wiedzy o społeczeństwie.
Absolwent Politechniki Szczecińskiej. Pierwsze kroki trenerskie stawiał jako Nauczyciel przedmiotów zawodowych. Od 2003 r. związany z firmą Librus. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Regionalnego na terenie północno-zachodniej Polski. Specjalista w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT w szczególności dzienników elektronicznych i mechanizmów do organizacji pracy szkoły. Przeprowadził kilkaset wdrożeń e-Dziennika. Inicjator wielu rozwiązań wykorzystanych w systemie Librus. Prywatnie w wolnych chwilach lubi fotografować oraz rozwiązywać problemy placówek związane z układaniem planu lekcji.
Były dziennikarz samorządowo-gospodarczy, aktywista społeczny i entuzjasta nowinek z branży edukacyjnej. W Librusie wdraża Synergię i inne systemy IT. Entuzjasta projektu indywidualni.pl, który jego zdaniem stanowi przyszłość nowoczesnej i skutecznej szkoły. Już jako uczeń liceum przekonał się, jak istotnym narzędziem w przestrzeni szkolnej jest dziennik elektroniczny. W wolnych chwilach zgłębia zagadnienia z astronomii i obserwuje nocne niebo.
Nauczyciel i trener kompetencji kluczowych, obecnie zajmujący stanowisko Head Of Product w WhitePress. Łączy swoją pasję do technologii z dążeniem do optymalizacji i usprawniania procesów. Jego zaangażowanie w branżę technologiczną, które rozpoczęło się w 2017 roku, skupia się na wytwarzaniu oprogramowania i zarządzaniu zespołem deweloperskim. Aktywnie pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc równocześnie szkolenia dla rad pedagogicznych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TiK), nowoczesnych technologii oraz wykorzystania AI w procesie nauczania.
Jego filozofia opiera się na przekonaniu, że należy nie tylko wykorzystywać technologię mądrze, ale również wspierać w ludziach inwencję i kreatywność. Uważa, że rozwijanie tych umiejętności jest kluczowe i dąży do tego, aby nie zabijać tych cech w innych, lecz przeciwnie – inspirować i wspierać ich twórczy rozwój.
Jeden z prekursorów polskiej e-edukacji, specjalizacja zarządzanie wiedzą, e-learning, Design Thinking. Absolwentka Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej. Ekspert w zakresie STEAM, kształcenia na odległość oraz wykorzystania nowych mediów w edukacji. Specjalista w zakresie zarządzania wiedzą. Lider polskiego e-learningu. Autorka ponad stu publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu publikacji popularno-naukowych z zakresu e-edukacji. Od 20 lat inspirator, projektant i strateg rozwiązań e-learningowych oraz zarządzania wiedzą w wielu polskich przedsiębiorstwach, szkołach, organizacjach pozarządowych. Kierownik i konsultant projektów edukacyjnych oraz e-learningowcyh. Pracownik naukowy, aktywny trener i wykładowca. Prekursorka STEAM w Polsce. Autorka pierwszej w Europie książki o tematyce STEAM – „STEAM-owe Lekcje" oraz najnowszej książki „STEAM-owe Przedszkole". Od 2017 roku inicjatorka i koordynatorka projektu STEAM Polska, Prezes Fundacji STEAM Polska www.steampolska.org
Socjolożka i politolożka. Kierowniczka Katedry Studiów Politycznych w Instytucie Studiów Międzynarodowych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH. Pełnomocniczka Rektora SGH ds. współpracy z Unią Europejską. W latach 1998-2001 wicedyrektorka w polsko-francuskim Programie Studiów Europejskich SGH/Sciences PO Paris. Od listopada 2017 do marca 2020 roku – Dyrektorka Biura Promocji Nauki PolSCA Polskiej Akademii Nauk w Brukseli.
Zainteresowania badawcze koncentrują się wokół: przemian i wpływu mediów, ich roli w socjalizacji, komunikowania oraz lobbingu i grup interesu na poziomie narodowym i europejskim. Opublikowała m.in. „Obecna nieobecność. Bojkot radia i telewizji w stanie wojennym” (1998), „Czas celebrytów. Mediatyzacja życia publicznego”, Difin, 2013.
Za działania na rzecz współpracy polsko-francuskiej w dziedzinie nauki – odznaczona francuskim orderem Palm Akademickich (Chevalier des Palmes Académiques).
Nauczyciel matematyki z EMBASSY INTERNATIONAL SCHOOL w Krakowie. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki. Autor bloga Edukacjajutra.com i poradnika dla nauczycieli „Sztuczna Inteligencja w edukacji". Ekspert Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych w Warszawie z zakresu kompetencji cyfrowych.
Profesor nauk ekonomicznych, profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska. W przeszłości szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie, doradca wielu organizacji krajowych i międzynarodowych. Wykładał na licznych uczelniach w Polsce i za granicą. Autor 14 książek i 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet.
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Roku Edukacji Ekonomicznej, Prezes Fundacji Warszawski instytut Bankowości, od ponad 10 lat związany z projektami edukacyjnymi sektora bankowego, współtwórca struktur Wydawnictwa Centrum Procesów Bankowych i Informacji oraz projektów w zakresie współpracy instytucji finansowych ze szkołami i uczelniami, w tym Programu „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem" i Programu „Bankowcy dla Edukacji"; inicjator współpracy w zakresie edukacji finansowej sektora bankowego z ponad 400 jednostkami samorządu terytorialnego w Polsce.
Marta Pryczkowska-Gbiorczyk jest mgr inż. architektem krajobrazu. Od ponad 10 lat tworzy projekty, które kładą szczególny nacisk na relację człowieka z otoczeniem. Specjalizuje się w szczegółowym badaniu potrzeb klientów, które przekłada się na precyzyjny dobór rozwiązań projektowych. Przez 6 lat pracowała w branży budowlanej, początkowo, jako architekt, a następnie kierowała zespołem 10 projektantów.
Do zespołu Kinnarps dołączyła w 2019 r. Odpowiada za interdyscyplinarny zespół sprzedażowy, który wspomaga klientów firmy w procesie tworzenia nowych przestrzeni biurowych i edukacyjnych. Główne zainteresowania zawodowe Marty obejmują proksemiczne uwarunkowania projektowania i miejsce człowieka w przestrzeni.
Prawnik z powołania. Od 11 lat związany z branżą ubezpieczeniową. W InterRisk zarządza pracą Zespołu Obsługi Spraw Sądowych oraz rozwija linię w zakresie ubezpieczeń, których zadaniem jest zapewnienie ochrony prawnej w naszym codziennym życiu. Promotor ubezpieczenia Ochrony Prawnej, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Prywatnie uwielbia podróże i dobrą kuchnię. Miłośnik zwierząt. W wolnym czasie najchętniej wybiera długie wędrówki ze swoim pupilem.
Radca prawny specjalizująca się w prawie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej. Od 16 lat czynnie uczestniczy w procesach likwidacji szkód. Entuzjastka prostych rozwiązań dla ubezpieczonych oraz poszerzania świadomości prawnej na temat ryzyka związanego z wykonywaną pracą. Dokładna i otwarta na potrzeby innych. Z wyjątkową uważnością podchodzi do każdej sprawy, a swojego rozmówcę zawsze stawia na pierwszym planie. Jej motto życiowe to czyń życie łatwiejszym, dlatego z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań. Często rozmowy z klientami stanowią dla niej impuls do wdrażania nowych rozwiązań. Prywatnie mama 3 uczniów. W wolnym czasie przemierza górskie szlaki.
Ekspert z 24-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. W InterRisk sprawuje pieczę nad portfelem ubezpieczeń majątkowych dla klientów indywidualnych. Dzięki wiedzy zdobytej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego do zadań pochodzi z reporterską pasją. Doskonały mówca i trener. Od 2021 oku prowadzi wykłady dla studentów na Uniwersytecie Gdańskim i Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu metod szacowania i oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Ojciec czwórki wspaniałych chłopaków, których wdraża w świat majsterkowania.
Ekspert w zakresie doboru rozwiązań sprzętowych oraz programowych w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i ochrony antywirusowej, z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Jego ekspertyzy obejmują szeroki zakres zagadnień, począwszy od analizy zagrożeń po opracowywanie skutecznych strategii obronnych. Pasja do cyberbezpieczeństwa przejawia się w badaniu przyczyn a nie odpowiedzi na zdarzenia oraz indywidualnej analizie środowiska, w którym występują incydenty.
Współpracuje z globalnymi markami wspierając rozwiązania szyte na miarę w oparciu o konkretne potrzeby oraz prowadząc szkolenia i konsultacje z zakresu bezpieczeństwa IT. Jest także częstym prelegentem na krajowych konferencjach w sektorze edukacji, administracji oraz dla specjalistów w obszarach IT, z którymi wymienia doświadczenia oraz dzieli się swoją wiedzą. Jego praca jest nie tylko misją zawodową, ale także osobistym zobowiązaniem do ochrony danych i prywatności użytkowników w erze cyfrowej. Uwielbia pomagać i nie zamyka się wyłącznie w obszarze zagadnień cyberbezpieczeństwa. Piętnuje nieuczciwość i wykorzystywanie pozycji siły w relacjach z konsumentem. Wierzy, że edukacja w zakresie cyberbezpieczeństwa jest kluczowa dla budowania bezpiecznej przyszłości online dla wszystkich.
Jego celem jest kontynuowanie pracy nad rozwojem świadomości i umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, aby każdy mógł korzystać z Internetu w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.
Specjalistka w zakresie projektowania w oparciu o wiedzę neuronaukową (neuroscience-informed design). Lekarka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Posiada wyjątkowe wykształcenie w zakresie medycyny (Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Tor Vergata), neuronauki (University College London, École Normale Supérieure i Sorbonne) oraz zastosowania neuronauki w projektowaniu architektonicznym (Uniwersytetu IUAV). Wykładowczyni na programie magisterskim NAAD (Neuroscience Applied to Architectural Design) organizowanym przez Uniwersytet IUAV w Wenecji. Współzałożycielka IMPRONTA, firmy konsultingowo-badawczej w zakresie projektowania pod zdrowie i dobrostan, specjalizującej się w badaniach oraz zastosowaniu wiedzy neuronaukowej w architekturze. Doświadczenie w zakresie współpracy z architektami zdobywała konsultując projekty w Polsce i na świecie. W pracy kieruje się troską o dobrostan użytkowników przestrzeni. Interesuje ją wpływ architektury na aspekty społeczne, poznawcze, biologiczne doświadczenia architektury.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży wyposażenia powierzchni biurowych. W firmie Mikomax Smart Office jest odpowiedzialny za realizację strategii i rozwój sprzedaży krajowej. Jako Dyrektor sprzedaży krajowej odpowiada za realizację strategicznych projektów na terenie Polski. Kieruje zespołem sprzedażowym, który reprezentuje centralę firmy w projektach dla kluczowych klientów. Od lat współpracuje z architektami, agentami nieruchomości i deweloperami w całym procesie inwestycji.
Z wykształcenia pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny, mediator, coach i trener rozwoju osobistego. Zawodowo pełni funkcję kanclerza uczelni wyższej, pracuje również jako nauczyciel akademicki. Prowadzi zajęcia ze studentami, warsztaty, laboratoria, jest merytorykiem w wielu projektach edukacyjno-społecznych Erazmus +. Współtworzy opracowania projektowe – podręczniki, cykle szkoleniowe, programy edukacyjne. Bardzo lubi się uczyć, zdobywać nowe umiejętności – nie ustaje w poszerzaniu swoich umiejętności praktycznych. Jest absolwentką wielu studiów podyplomowych – między innymi – na kierunkach: MBA, Zarządzania w Oświacie, Coachingu i mentoringu; Doradztwa zawodowego itp., uzyskała certyfikat Szkoły Mediatorów Sądowych; ukończyła kursy: Analizy Ról Zespołowych wg. Belblina, kurs Akademii Zarządzania, Trening Menedżerski i wiele innych. Przez kilka lat pełniła funkcję dyrektora zespołu szkół policealnych. Uwielbia pracę z ludźmi, to przesuwa jej horyzont myślowy, wzbogaca doświadczanie pełni życia, otwiera na świat i jego poznawanie. Współtworzy warsztaty rozwojowe dla kobiet – Kobiecym Sercem Ponad Horyzont.
Prywatnie mama czwórki dzieci, babcia dwojga wnucząt, opiekunka psa – o imieniu Arvena. Kocha jogę i dlatego jakiś czas temu zastąpiła mocne, rockowe brzmienia łagodnymi dźwiękami mantr. Interesuje się psychologią pozytywną i psychoterapią w tym nurcie. Kocha naturę, wędrówki po lesie, uznaje moc i piękno przyrody.
Ekspert rozwiązań edukacyjnych. Prowadzi szkolenia i warsztaty edukacyjne dla nauczycieli. Zależy mu na wszechstronnym rozwoju uczniów, kształtowaniu ich szerokich kompetencji oraz dążeniu do poprawy efektów kształcenia. Zgodnie z misją educarium, wierzy, że nauka to przygoda na całe życie. Uwielbia wydobywać z ludzi to, co najlepsze, robiąc wszystko, by rozpalić w nich ogień kreatywności, twórczości i pasji.
Nauka w atmosferze wyzwalającej w uczniach wszystko to, co w nich najlepsze to jego osobisty priorytet. Za cel stawia sobie rozbudzenie ciekawości, która idzie w parze z emocjami skutecznie utrwalającymi wiedzę oraz wzrost motywacji wewnętrznej każdego uczestnika szkoleń i warsztatów.
Ekspert rozwiązań edukacyjnych w educarium i koordynator projektu eduStacje® 2020. Edukator metody eduStacji, zajęć technicznych i lekcji robotyki. Moderator Design Thinking oraz auditor systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015.
Absolwent wydziału Matematyczno-Fizyczno-Technicznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Studiował na kierunku matematyka, specjalność nauczycielska. Ukończył studia doktoranckie w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Śląskiego. Od 22 lat pracuje jako nauczyciel matematyki. Związany z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku Białej, gdzie prowadził ćwiczenia ze statystyki, matematyki finansowej i stosowanej. Obecnie nauczyciel i wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górze oraz matematyk w Liceum Ogólnokształcącym im prof. Z. Religii w Gilowicach. Od 13 lat używa w swojej codziennej pracy tablic i monitorów interaktywnych (Interwrite, IQ-Board, Quomo, IP-Board, Promethean).
Od 10 lat pracuje z GeoGebrą, której potencjał w pełni wykorzystuje w nauczaniu matematyki na urządzeniach dotykowych. Swoją wiedzą dzieli się z nauczycielami współpracując z WOM Bielsko. Uczestnik międzynarodowego projektu „Wirtualna Przestrzeń Współpracy do Nauczania Przedmiotów Ścisłych”. Autor artykułu: „THE ROLE OF VIRTUAL EXPERIMENTS IN TEACHING MATHEMATICS” w Project Dissemination Volume: “Virtual Instruments and Tools in Sciences Education – Experiences and Perspectives”.
Od trzech lat Ambasador Promethean w Polsce. Od ponad roku roku lider tego programu. Prowadzi również grupę „Dotykalscy – monitor w klasie”, która łączy podobnych edu-entuzjastów i fanów technologii dotykowej w edukacji.
Odpowiada za rozwój sprzedaży i produktów w iiyama Polska. Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pamięta jeszcze monitory zamknięte w dużych szarych pudełkach. Pasjonat nowych technologii i wykorzystania ich w codziennej pracy. Do jego zainteresowań należy również oprogramowanie. Prelegent Portu Łukasiewicz w ramach projektu „Kompetencje przyszłości kluczem do rozwoju technologicznego Polski”.
Prowadzi szkolenia z wykorzystania nowoczesnych technologii w szkołach i firmach w całej Polsce. Wspólnie z żoną prowadzi dwa projekty „Jagna – ta z Krzyżaków – lat 14” i „O Rany Julek – lat 8”. Pasja do nowoczesnych technologii nie przeszkadza mu w wyjazdach z rodziną i spędzaniu wolnego czasu pod namiotem.
Dyrektor zarządzający oraz pomysłodawca i twórca pierwszych w Polsce rozwiązań online do optymalizacji procesu zarządzania zamówieniami i rozliczeniami za posiłki w placówkach oświatowych. Obecnie zarządza projektem zamowposilek.pl - największą tego typu platformą w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Zarządzania.
Dyrektor sprzedaży, który z pasją pomaga klientom w identyfikacji i implementacji najlepszych rozwiązań informatycznych. Jego kariera nabrała tempa w firmie Curulis, w której odegrał kluczową rolę w sprzedaży i wdrażaniu systemów finansowych, które znacząco usprawniły pracę wielu skarbników w JST. Jako entuzjasta innowacji nieustannie poszukuje nowoczesnych technologii, które mogą optymalizować środowisko pracy. Jego solidne wykształcenie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu stanowi fundament jego ekspertyzy w dziedzinie zarządzania i nowych technologii.
Obecnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży w zamowposilek.pl, gdzie odpowiada za promocję i sprzedaż najpopularniejszej w Polsce aplikacji do zarządzania, zamawiania oraz rozliczania opłat za posiłki w szkołach, łącząc swoje wykształcenie oraz doświadczenie z wiedzą na temat funkcjonowania JST i jednostek budżetowych.
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Matematyki oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach Wydziału Zarządzania z zakresu Technologii Informacyjnej i Informatyki w Szkole. Posiada uprawnienia do nauczania matematyki i informatyki.
Od 1 września 2000 roku nauczycielka Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim. Posiada uprawnienia egzaminatora z matematyki oraz stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów oraz webinariów z zakresu nowoczesnych metod i technik nauczania. W pracy z uczniami stosuje innowacyjne metody
i formy w oparciu o nowoczesną technologię oraz sprzęt z aplikacjami edukacyjnymi.
Od 2020 roku jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie i realizację strategii STEAM. W 2023 roku odznaczona certyfikatami Steamowy Nauczyciel Adept oraz Steamowy Nauczyciel Technolog.
Wykorzystując posiadane doświadczenie, stara się zarazić swoich uczniów pasją do Królowej Nauk, jaką jest matematyka.
Absolwent Politechniki Łódzkiej Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Uzyskał certyfikat Lean Six Sigma Black Belt. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich. Do roku 2019 związany był z obszarem finansów i bankowości pracując mBank SA, Bank Pocztowy S.A, Centrum Rozliczeń i Informacji CERI Sp. z o.o. oraz Centrum Operacyjne Sp. z o.o.
Uczestnik wielu szkoleń i seminariów z zarządzania organizacjami, zarządzania procesowego, zarządzania strategicznego i obszaru finansowego oraz wdrażania zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Zdobyte w korporacjach doświadczenia z sukcesem wdraża w obszarze edukacji, sportu, organizacji i zarządzania placówką oświatową pełniąc od 2019 roku funkcję Dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim. Stawia na wdrażanie nowoczesnych i efektywnych metod i technik w procesie nauczania, uczenia się i zarządzania placówką.
W 2023 roku szkoła, którą kieruje uzyskała tytuł Apple Disinguished School co oznacza, że należy do najbardziej innowacyjnych placówek oświatowych na świecie.
Pedagożka, edukatorka multimedialna, trenerka jogi dla dzieci, od 17 lat prowadzi niepubliczne przedszkole. Pracuje z dziećmi wdrażając treści multimedialne do programu nauczania, szkoli nauczycieli z zakresu wykorzystania multimediów w nauczaniu; autorka treści programowych.
Z wykształcenia socjolog, menedżer kultury i projektant usług, doradca i trener, zajmuje się wdrażaniem rozwiązań edukacyjnych Apple w szkołach. Od wielu lat prowadzi warsztaty dla uczniów, nauczycieli i dyrekcji szkół, wspierając ich w zastosowaniu technologii w procesie dydaktycznym.
Z wykształcenia architektka i projektantka przestrzeni. Obecnie zajmuje się projektowaniem doświadczeń edukacyjnych z wykorzystaniem nowych technologii w Fundacji Edukacja dla rozwoju Eduko.
Jest STEAM Masterką i uczy pracy w tym modelu edukacyjnym innych nauczycieli i edukatorów. Pomaga wplatać w proces edukacyjny elementy kodowania, programowania, ekologii, druku 3D i sztuki.
Dyrektor Strategiczny Rynku Administracja w Wolters Kluwer Polska.
Od ponad 20 lat związana z branżą IT. Pełniąc różne funkcje i role projektowe zdobyła duże doświadczenie w obszarze wdrożeń systemów informatycznych, analizy procesów, zarządzania projektami oraz rozwoju nowych produktów. Realizowała wiele projektów dla administracji samorządowej związanych z wdrażaniem elektronicznych systemów do zarządzania oświatą.
Przez ostatnie lata swoje doświadczenie poszerzyła budując nową linię produktów do zarządzania zgodnością i ryzykiem dla różnych rynków i branż.
Product manager Oświata, Wolters Kluwer Polska.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studiów Podyplomowych Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Swoje kwalifikacje uzupełniała również na Studiach Podyplomowych Digital Media na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Wykładowca Studiów Podyplomowych Zarządzania w Systemie Oświaty, współautorka oraz redaktor merytoryczny publikacji o tematyce oświatowej (m.in. Procedury oświatowe z wzorami dokumentów. Tom 1. Prawo oświatowe i system oświaty – z serii MERITUM, Wolters Kluwer 2019, oraz Procedury oświatowe z wzorami dokumentów. Tom 2. Karta Nauczyciela oraz prawo pracy – z serii MERITUM, Wolters Kluwer 2019).
Lead Technology Product Manager w Wolters Kluwer Polska.
Absolwentka studiów w Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Odpowiedzialna za systemy Progman iPrzedszkole i Progman iOpłaty.
Utrzymuje codzienny kontakt z klientami programów szkolno-przedszkolnych, polegający na merytorycznym oraz technicznym wsparciu ich pracy. Prowadzi prezentacje oraz szkolenia dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.
Radca prawny. Zajmuje się zamówieniami publicznymi i organizacją zakupów w jednostkach publicznych od blisko 20 lat. Jako szkoleniowiec przeprowadził ponad 100 szkoleń z zakresu prawa zamówień publicznych.
Kierował działem zamówień w największym w UE projekcie naukowo-edukacyjnym. Współautor komentarza do nowej ustawy pzp: Prawo zamówień publicznych. Komentarz. wyd. Wolters Kluwer 2021.
Nauczyciel dyplomowany z 24-letnim stażem, na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej. Absolwent Politechniki Warszawskiej o kierunku „Modelowanie i drukowanie 3D”, Politechniki Koszalińskiej o specjalności „Inżynierskie Zastosowania Komputerów” oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiej Konferencji Edukacyjnej dla uczniów „Noc Systemożerców” oraz Powiatowego Konkursu Wiedzy Informatycznej „Informatyka dla każdego Europejczyka”. Certyfikowany trener i wdrożeniowiec rozwiązania LIBRUS Synergia oraz prelegent na ogólnopolskich konferencjach „Nowoczesny Dyrektor”. Twórca szkolnego „Centrum Edukacji Medialnej i Nowych Technologii” z kinem z prawdziwego zdarzenia, studiem filmowym i jedyną w Polsce tak wyposażoną pracownią druku 3D, która funkcjonuje w szkole już od 6 lat.
Ukończył także Warszawską Szkołę Filmową, jest Liderem ogólnopolskiego programu Filmoteka Szkolna, a na gali 40. FPFF w Gdyni otrzymał prestiżową nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Honorowy Laureat LISTY 100 osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w naszym kraju.
W roku szkolnym 2022/2023, przeszkolił ponad 4000 nauczycieli z całej Polski w kilkudziesięciu miastach i zrealizował kilkadziesiąt wdrożeń technologii druku 3D.
Prywatnie motocyklista samotnie podróżujący po świecie.
Product Manager w firmie Mentor.
Opiekun produktów interaktywnych, w tym podłogi interaktywnej SmartFloor oraz monitorów marki myBoard. Aktywnie uczestniczy w procesach związanych z wprowadzeniem i rozwojem produktów na rynku krajowym i zagranicznym. Prelegent i prezenter portfolio firmy na konferencjach i wydarzeniach branżowych. Prywatnie pasjonat motoryzacji.
Doradca Handlowy w firmie Mentor.
Od 16 lat pasjonat i specjalista od nowych technologii dla edukacji. „Wasze potrzeby są naszą inspiracją” to motto, które stara się realizować każdego dnia. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a każda, która pretenduje do tej rangi jest wyzwaniem. Jeśli jego telefon milczy to znaczy, że oddaje się swojej pasji – wspinaczce wysokogórskiej.
Ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od ponad pięciu lat wspiera sektor samorządowo-oświatowy. Przeprowadziła ponad 15 tysięcy spotkań z kluczowymi pracownikami Urzędów i Szkół. Współpracowała z największymi miastami w Polsce (Gdynią, Szczecinem, Białymstokiem czy Bydgoszczą) wspierając cyfryzację i wprowadzając innowacyjne aplikacje. Prelegentka szkoleń dla ponad 1000 osób. Rozumie i aktywnie przekonuje do wyboru technologii dla korzyści finansowych i czasowych. Ekspert aplikacji zamów posiłek, które wybrało ponad 2000 placówek oświatowych w Polsce. Zwolenniczka automatyzacji w pracy.